O nas

Wybieramy najlepsze polskie, ekologiczne mleko, korzystamy z włoskiej wiedzy i wkładamy całe serce i pasję, aby powstały: Mozzarella, Burrata, Stracciatella, Ricotta i Scamorza. 

Z połączenia pasji do serów Kai i apulijskiej tradycji kulinarnej Francesco narodził się pomysł wytwarzania świeżych serów w Polsce, aby na Twoim stole pojawiła się taka sama jakość i świeżość jak we Włoszech! 

Magazyn Kukbuk nagrodził nasz ser - Stracciatella za pomysłowość, jakość produktu, koncepcję biznesową i umiejętność rozwoju firmy w tych trudnych warunkach. Otrzymaliśmy certyfikat "Kukbuk Poleca 2020" 

W co wierzymy:

PRAWDZIWA WŁOSKA TRADYCJA
Bianca wywodzi się z włoskiej tradycji jedzenia, gdzie sezonowe i świeże produkty pojawiają się na stole każdego dnia: świeża mozzarella od lokalnego serowara w towarzystwie skąpanych w słońcu pomidorów, zielonej oliwy z kawałkiem świeżego chleba - właśnie tym chcemy się z Wami dzielić!

 KREATYWNOŚĆ
Czerpiąc z tradycyjnych receptur chcemy odkrywać nowe, kulinarne kierunki. Dla nas jedzenie to niezapomniane przeżycie.

DOBRA JAKOŚĆ JEDZENIA WZBOGACA JAKOŚĆ  ŻYCIA
Tworząc sery naszym priorytetem jest selekcja składników o najwyższej jakości od lokalnych dostawców. Według tradycyjnej technologii zaczerpniętej z włoskiego caseificio z radością i starannością ręcznie wyrabiamy dla Was sery.

 ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
Codziennie staramy się żyć z poszanowaniem naszej planety. Pragniemy taką postawę propagować poprzez Bianca, dokładamy starań by docierać z tym przesłaniem do wszystkich, zarówno naszych dostawców jak i klientów.

 SPOTKAJMY SIĘ PRZY WSPÓLNYM STOLE
Nikt lepiej niż Włosi nie potrafi delektować się dobrym jedzeniem, winem i z uśmiechem na twarzy! Zapraszamy was do tej wspólnej kulinarnej podróży, cieszmy się tym co dobre i pyszne.

 BĄDŹMY RAZEM
Wybierając nasze produkty, wspierasz małe proekologiczne lokalne gospodarstwa i producentów. Wspólnie przyczyniamy się do tworzenia najwyższej jakości produktów w sposób przyjazny dla Ziemi.