Płatności

Płatności online w Bianca!

Płatność za Twoje zamówienie to już praktycznie jeden z ostatnich etapów, aby otrzymać nasze pyszne wyroby. Mamy nadzieję, że cały proces płatności jest dla Ciebie prosty i zrozumiały. Szukaliśmy systemu, który będzie możliwie najbardziej intuicyjny oraz będzie oferował maksymalną ilość szybkich i bezpiecznych sposobów płatności. Chcieliśmy Ci w związku z tym przekazać kilka informacji. Poniżej znajdziesz możliwe sposoby płatności:

  1. Karty płatnicze takie jak: Visa, MasterCard.
  2. BLIK
  3. Szybkie e-przelewy
Pamiętaj również o tym, że czas realizacji Twojego zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

Ewentualny zwrot środków (tylko w uzasadnionych przypadkach) będzie kierowany na numer konta karty płatniczej bądź konta, z którego została dokonana płatność.

Operatorem wszystkich płatności online jest PayPro SA - Przelewy24.
    PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.